KLASA IIA - WYCIECZKA KAJAKAMI DO SPAŁY
W poniedziałek 22 czerwca z przystani miejskiej wypłynęliśmy kajakami do Spały. Pogoda była idealna na spływ kajakowy. Nasza rzeka Pilica na tym odcinku jest przepiękna. Nocowaliśmy w ośrodku Zacisze. Po obiedzie wybraliśmy się na spacer po lasach spalskich. Przeszliśmy dawną „sportową ścieżkę zdrowia”, odwiedziliśmy grotę św. Huberta i jej okolice, a także centrum Spały. Drugiego dnia po śniadaniu wybraliśmy się do miejscowości Konewka. Tam zwiedziliśmy bunkier z czasów II wojny światowej. Przypadkiem był tam dziennikarz z tomaszowskiego radia, więc kilku z nas udzieliło „wywiadu”. Cała wycieczka odbyła się w świetnej, radosnej atmosferze. Była to okazja, żeby jeszcze lepiej się poznać. W wycieczce towarzyszyli nam wychowawca - Maciej Saktura i opiekun - Bartosz Choduń.

