Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1.Administratorem danych jest I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Maz. Tel. 44 7245234, mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w I LO możliwy jest pod numerem telefonu 44 7244975 lub adresem email: inspektor@1lo-tomaszow.com.pl
3.Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
4.Dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5.Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
6.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10.Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
zapoznałem/zapoznałam się

Sukcesy

OLIMPIADY I KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp.

OLIMPIADA/ KONKURS

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

MIEJSCE

1.        

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Ruszczyszyn Anna

 

2.        

Stypendystka Ministra Edukacji Narodowej

Kosz Szymon

 

3.        

XXIV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Jakub Borkowski

Maciej Szwajkowski

Do II etapu

Jakub Borkowski

Maciej Szwajkowski

4.        

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-Planeta

101 uczniów

 

5.        

Olimpiada Biologiczna

Bartłomiej Jedliński

 

6.        

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Filip Jędrychowicz

Jakub Mikinka

Julia Ostrowska

Emilia Stępień

Zofia Pluta

Oliwia Matusiak

Do II etapu

Filip Jędrychowicz

Jakub Mikinka

 

7.        

Ogólnopolski Konkurs „Wszczep sobie zdrowie”

Stępień Emilia

Jedliński Bartłomiej

Marasek Kinga

Mikinka Jakub

Jędrychowicz Filip

Putrak Julia

Ostrowska Julia

Gałecka Natalia

DO II etapu

Stępień Emilia

Jedliński Bartłomiej

Marasek Kinga

Mikinka Jakub

Jędrychowicz Filip

Putrak Julia

Ostrowska Julia

Gałecka Natalia

8.        

44 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

15 uczniów :

Stefanek Oliwia

Jędrychowicz Filip

Grzmiączka Dobromiła

Szymański Tymon

Sowik Igor

Maciejewska Weronika

Nowak Jakub

Gawłowski Mikołaj

Kaczmarczyk Piotr

Bernacki Mikołaj

Zaborowska Aleksandra

Papuga Wojciech

Ruszczyszyn Anna

Korczyńska Julia

Borysławska Anna

Stefanek Oliwia kl. 3c
do II etapu

 

9.        

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

101 uczniów

15 uczniów wytypowanych
do olimpiady

10.    

Konkurs Języka Angielskiego JERSZ English High Flier

86

Kl. I po gim

- Grzmiączka Dobromiła

 7 m  wojew. 82 kraj

- Koziełek Błażej

13 m  wojew.1 84 kraj

Kl. I po podst.

- Rybarczyk Agnieszka

12 m  wojew. 174 kraj

- Szymański Tymon

31 m  wojew. 467 kraj

Klasy II

- Jędrychowicz Filip

4 m  wojew.  13 kraj

- Sowik Igor

5 m  wojew. 38 kraj

Klasy III

- Maciejewska Weronika

10 m  wojew. 132 kraj

11.

Konkurs Języka Angielskiego JERSZ English ACE

27

I kl po gimnazjum

-Szulc Paulina – 4 m w woj.

- Kaczmarczyk Piotr- 4 m w woj.

- Kobacka Julia – 10 m w woj.

- Andelt Julia – 12 m w woj.

- Przybysz Wiktor – 12 m w woj.

- Malinowska Adrianna – 16 m w woj.

- Wójciak Szymon – 18 m w woj.

- Józwik Oskar – 26 m w woj.

- Latocha Klaudia – 37 m w woj.

- Opas Julia – 45 m w woj.

-Wojtaszczyk Piotr – 48 m w woj.

- Płocki Kamil – 51 m w woj.

- Jakubowski Nikodem  – 57 m w woj.

I kl po podstawówce

- Szymański Tymon – 3 m w woj.

- Rybarczyk Agnieszka – 9 m w woj.

- Kunka Natalia – 33 m w woj.

- Kafar Julia – 41 m w woj.

- Kapruziak Lena – 45 m w woj.

Klasy II

- Gawłowski Mikołaj – 1  m w woj. , 30 m w kraju

- Jędrychowicz Filip – 3 m w woj. , 41 m  w kraju

- Mikinka Jakub – 4 m                     w woj., 90 m. w kraju

- Nowak Jakub – 5 m. w woj.

- Dąbrowska Marta – 8 m. w woj.

- Pietrzyk Katarzyna – 11 m w woj.

Klasy III

- Ruszczyszyn Anna – 1 m
w woj. , 8 m w kraju

- Borysławska Anna – 3 m w woj. 35 m w kraju

- Maciejewska Weronika – 4 m w woj. , 55 m w kraju

12.    

43 Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

35

Tonder Jagoda do II etapu

13.    

Konkurs o zwyczajach Bożonarodzeniowych w Niemczech

140

I m. Żadkowska Weronika

II m. Gawryszewska Julia

III m. Polus Julia

14.    

XLVI Olimpiada Geograficzna

Jakóbczyk Aleksandra

Do II etapu
Jakóbczyk Aleksandra

15.    

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Szach Maks”

Grzyb Bartłomiej kl. 1AP

III miejsce w województwie

XXVI miejsce w kraju

16.    

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyczny wszechświat”

Roksana Cywińska

 

17.    

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

20 uczniów

Do II etapu:

Maciej Kaczuba

Jakub Kosz

Zuzanna Józefiak

Do III etapu:

Jakub Kosz

18.    

Olimpiada Historyczna

Jakub Kosz

Jagoda Kacprzak

Monika Kubicka 

 

19.    

Konkurs Historyczny „Mistrzowie i Patrioci”

Justyna Dudek

Weronika Kruk

Dobromiła Grzmiączka

 

20.    

XIV Olimpiada Przedmiotowa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922..:

14 uczniów:

Anna Ruszczyszyn

Jakub Kosz

Krzysztof Kowalski

Szymon Wójcik

Monika Kubicka

Bartłomiej Grzyb

Kaper Lula

Jakub Nowak

Piotr Wojtaszczyk

Adrianna Malinowska

Szymon Pawlik

Kacper Warsicki

Szymon Wójcik

Stanisław Dratwa

Karol Goszczyński

 Do II etapu :

Anna Ruszczyszyn

Jakub Kosz

Krzysztof Kowalski

Szymon Wójcik

Monika Kubicka

Bartłomiej Grzyb

Kaper Lula

21.    

Konkurs Historyczny „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę !”

Kornelia Bielas

Maciej Wojtaszek

Amelia Pękala

Weronika Kruk

Julia Suska

Julia Pająk

Monika Kubicka

Amelia Mrówczyńska

Karol Goszczyński

Anna Ruszczyszyn

Jakub Kosz

Bartłomiej Grzyb

Jakub Nowak

Piotr Wojtaszczyk

Stanisław Dratwa

Do II etapu :

Anna Ruszczyszyn

 

22.    

Kluby Debat Historycznych

Koprek Hubert

Ruszczyszyn  Anna

Wojtaszczyk Piotr

Kosz Jakub

Borowska Zuzanna

Przybysz Wiktor

Kozioł Klara

Pająk Robert

Goszczyński Karol

Dudek Justyna

Kwiatkowska Kornelia

Kowalski Krzysztof

Gietner Oliwia

Nowakowska Anna

Wawrzyńczyk Kinga

Nowak Jakub

Warsicki Kacper

Gawłowski Mikołaj

Kijewska Zuzanna

Mazurek Kacper

Sitarek Kamil

I miejsce  w  Polsce

Koprek Hubert

Kosz Jakub

Gawłowski Mikołaj

Wojtaszczyk Piotr

Przybysz Wiktor

 

23.   

Akademia Przedsiębiorczości WE SGGW

Bonecka Dominika3E

Wójciak Aleksandra 3E

Górecki Szymon2E

Wiśnik Jakub2E

Zięba Julian 2E

II ETAP

24.    

Olimpiada Literatury Języka Polskiego

Anna Ruszczyszyn

finalistka

25.   

Konkurs „O Literacki Laur Arbuza”

Marcińczak Amelia kl. 1AG

Pająk Aleksandra kl. 1CG

Jessica Iskierka  kl. 1CG

Pierzchała Adam kl. 3B

 

 

 

 

26.   

65 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

8 uczniów udział

W kat. Recytacji

III m. Górecki Szymon 2E

Wyróżnienie Rokita Joanna  3B

W kat. Teatr jednego aktora

Wyróżnienie

Anna Nowakowska  1CP

Ilona Sadowska 3B

27.  

Powiatowy Konkurs Recytatorski w Językach Obcych – Język niemiecki

Nowak Milena 1BG

 

28.    

XIV Tomaszowskie Teatralia

Guść Zuzanna

Kowalska Zofia

Pająk Julia

Pająk Robert

Wojtaszczyk Piotr

Mazur Zofia

Srebrna maska

29.    

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

104 uczniów

Do II etapu

Kwarciany Kamil 2 E

Zięba Julian 2 E

Szczechowicz Amelia 1CG

 

30.    

XXX Olimpiada Teologii Katolickiej Przemyśl 2020

Krzysztofik Aleksandra kl. 1DP

 

31.    

XVIII Olimpiada Znajomości Afryki

Kosz Jakub kl. 2 D

Do II etapu

Kosz Jakub kl. 2 D

32.    

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii „Olimpus”

27 uczniów

 

33.    

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

6 uczniów kat. Junior

29 uczniów kat. ŻAK

Wyróżnienie - Kwapisz Krzysztof 1AG

34.    

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Łukasiewicza w Płocku

16 uczniów

 

35.    

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

9 uczniów kat. Junior:

Borkowska Justyna 1AP

Bielas Kornelia 1AP

Dobrowolski Patryk 1AP

Filipczak Kacper 1AP

Jakszuk Natalia 1AP

Stolarczyk Emil 1AP

Szmigiel Monika 1AP

Gluźniewicz Jan 1AG

Pasieczyński Dominik 1AG

3 uczniów kat. ŻAK

Koprek Hubert  2A

Gawłowski Mikołaj 2A

Piwowarski Mateusz 2A

Wszyscy otrzymali Wyróżnienia

Borkowska Justyna -  dyplom
za bdb wynik

 

 

 

 

 

 

 

Koprek Hubert – dyplom
za bdb wynik

36.    

Internetowy Konkurs Szachowy MOGALO BLITZ

Grzyb Bartłomiej  1AP

II miejsce w województwie

14 miejsce w kraju

37.    

EUROPE CODE WEEK 2019

Grzyb Bartłomiej kl 1AP

Mikanik Sebastian 1 AP

Gawłowski Mikołaj 2A

Hajkowski Mikołaj 2A

Koprek Hubert 2A

Kozera Mateusz 2A

Pakowski Igor 2A

Pawlik Szymon 2A

Piwowarski Mateusz 2A

Płeska Piotr 2A

Stanisławska Aleksandra 2A

Śmiechowicz Michał 2A

Wójcik Szymon 2A

Żegota Tomasz 2A

 

 

38.    

Turniej dla uczniów szkół średnich województwa łódzkiego o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Kowalska Zofia 1DP

Grejber Mateusz 1EP

WarsickiKacper 2A

Reszka Aleksandra 1EP

Kwaśkiewicz Katarzyna1EP

Sygitowicz Jakub 1EP

Wójciak Szymon 2A

I miejsce powiat

SPORT

Dziewczęta:Chłopcy:
PIŁKA   SIATKOWA
I m. województwoII m. powiat
LIGA LEKKOATLETYCZNA
II m. powiatII m. powiat
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
II m. powiatIV m. powiat
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
III m. powiatIV m. powiat
PIŁKA RĘCZNA
III m. powiatII m. powiat
PŁYWANIE DRUŻYNOWE
II m. powiat

I m. powiat

I m. rejon

TENIS STOŁOWY
IV m. powiat

I m. powiat

III m. rejon

REALIZOWANE PROJEKTY

  1. Narodowe Czytanie „Nowele Polskie”
  2. Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo
  3. Tydzień z Matematyką i Fizyką na Politechnice Łódzkiej
  4. Zdolny uczeń – świetny student – Projekt UŁ
  5. Projekt „Łączy nas Europa” – wymiana i współpraca młodzieży ze szkołą w Czechach
  6. Warsztaty dla klasy lingwistycznej w ramach współpracy z Uniwersytetem Warszawskim
  7. „Sprzątanie Świata 2019”
  8. Lekcje z ZUS-em
  9. Kompetencje XXI w. – Projekt Uniwersytetu Warszawskiego
  10. Łódź Akademicka
  11. Akademia Przedsiębiorczości – współpraca z SGGW

OLIMPIADY I KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

I semestr

Lp.

OLIMPIADA/ KONKURS

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

MIEJSCE

1.       

Stypendystka Ministra Edukacji Narodowej

Karolina Gąsecka

 

2.       

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Aleksandra Byster

 

3.       

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

13

udział

4.       

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

61

 

5.       

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

2

2 do II etapu okręgowego

- Dębiec Patrycja

- Byster Aleksandra

6.       

Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

2

 

7.       

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

31

 

8.       

Zajęcia „Akademia Ciekawej Chemii”

3

 

9.       

64 Olimpiada Chemiczna

2

 

10.    

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-Planeta

24 – test

25 – praca indywidualna

 

11.    

33  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

42

3 do II etapu okręgowego

- Ciesielska Anna

- Ciupiński Jakub

- Milczarek Cezary

34     

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

4

II miejsce

Stefańczyk  Joanna

35     

Olimpiada Języka Niemieckiego

25

 

36     

Olimpiada Języka Angielskiego

15

 

37     

Konkurs Języka Angielskiego JERSZ

26

 

38     

Olimpiada Znajomości Afryki

2

1 finalista – etap okręgowy – Wojciech Rżanek

39     

25 Edycja Konkursu Chemicznego

 im. Łukasiewicza

11

Finalistka Cieselska Anna

do II etapu

40     

Konkurs Historyczny „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę „

17

 

41     

Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

6

4-finalistów

42     

Olimpiada Historyczna

 

 

43     

Konkurs Plastyczny pt. „Ja w roli Stróża Prawa”

2

 

44     

XII Tomaszowskie Teatralia

1

Złota Maska

– Emilia Kleszczewska

45     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

1

1 miejsce Maja Korzeniowska

46     

Konkurs „O Literacki Laur Arbuza”

2

II miejsce

Zuzanna Dziubek

Nikola Maciejczyk

47     

XIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE –Gwiezdny Krąg

2

 

48     

Konkurs Matematyczny „Matematyka Moja Pasja”

40

 

49     

Konkurs Matematyczny  „Matematyczne Preteksty”

41

 

50     

Konkurs „Matematyka w Obiektywie”

2

 

51     

Konkurs Matematyczny JERSZ

 

 

52     

Konkurs Informatyczny „Hackheroes

1

 

53     

Konkurs Informatyczny „BÓBR”

7

 

54     

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

 

55     

28 Olimpiada Teologii Katolickiej

35 – etap szkolny

4- II etap diecezjalny

56     

12 Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o świętym Maksymilianie

1

 

57     

Konkurs pt „Dopalacze- życia wypalacze” spot profilaktyczny 

4

 

58     

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

10

 

59     

Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny „Nie zobojętniaj się na chemię „

30

 

60     

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

6

 

61     

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

GEO Planeta

14

 

62     

6 Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

4

 

63     

30 Olimpiada Filozoficzna

1

 

64     

I Edycja Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie

75

 

65     

Konkurs Wiedzy o Stanisławie Mikołajczyku

2

2 –kolejny II etap

66     

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

1

IV miejsce – Joanna Stefańczyk

67     

Konkurs „Bajkowy Makijaż”

2

I miejsce w powiecie  

- Kula Natalia

- Wiktoria Plich

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

1.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewcząt

- Duczkowska Lidia

- Świnoga Karolina

- Bieganowska Julia

- Głowacka Wiktoria

-Grochulska Sandra

I miejsce

2.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych -chłopców

- Błoński Jakub

- Grzybek Wiktor

- Miko Filip

- Ostałowski Bartłomiej

- Polus Krystian

- Przybysz Adrian

-Stasiołek Kacper

-Woźniak Krzysztof

II miejsce

3.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

- Duczkowska Lidia

- Świnoga Karolina

- Bieganowska Julia

- Głowacka Wiktoria

- Dziubałtowska Maja

- Kapruziak Iga

-Tarnawska Paulina

- Mazurek Katarzyna

- Krawczyk Olga

 

I miejsce

4.       

Półfinał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewcząt

- Duczkowska Lidia

- Świnoga Karolina

- Bieganowska Julia

- Głowacka Wiktoria

- Dziubałtowska Maja

- Kapruziak Iga

-Tarnawska Paulina

- Pazurek Katarzyna

- Krawczyk Olga

 

III miejsce

5.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztafetowych Biegach Przełajowych - chłopców

- Błoński Jakub

- Goździk Michał

- Grzybek Wiktor

- Hajdera Michał

- Jaworski Michał

- Miko Filip

- Ostałowski Bartłomiej

- Polus Krystian

--Wojtalczyk Michał

-Zaborowski Piotr

III miejsce

6.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Lidze Lekkoatletycznej – dziewcząt

- Duczkowska Lidia

- Bieganowska Julia

- Dziubałtowska Kamila

- Kapruziak Iga

-Tarnawska Paulina

- Kołodziejska Weronika

- Najder Wiktoria

- Pazurek Katarzyna

- Drochlińska Helena

- Wróblewska Nikola

- Woźna Patrycja

 

I miejsce

7.       

Półfinał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  w  Lidze Lekkoatletycznej – dziewcząt

- Duczkowska Lidia

- Bieganowska Julia

- Dziubałtowska Kamila

- Kapruziak Iga

-Tarnawska Paulina

- Kołodziejska Weronika

- Najder Wiktoria

- Pazurek Katarzyna

- Drochlińska Helena

- Wróblewska Nikola

- Woźna Patrycja

 

III miejsce

8.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Lidze Lekkoatletycznej –chłopców

- Bednarski Michał

- Błaszczyk Mateusz

- Błoński Jakub

- Dębowski Wiktor

- Goździk Michał

- Grzybek Wiktor

- Hajdera Michał

- Iskierka Jakub

-Jaworski Michał

- Migała Damian

- Miko Filip

-Ostałowski Bartłomiej

- Ostrowski Krzysztof

- Polus Krystian

- Stasiołek Kacper

-Wojtalczyk Michał

-Zaborowski Piotr

V miejsce

9.       

Półfinał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Lidze Lekkoatletycznej – chłopców

- Bednarski Michał

- Błaszczyk Mateusz

- Błoński Jakub

- Dębowski Wiktor

- Goździk Michał

- Grzybek Wiktor

- Hajdera Michał

- Iskierka Jakub

-Jaworski Michał

- Migała Damian

- Miko Filip

-Ostałowski Bartłomiej

- Ostrowski Krzysztof

- Polus Krystian

- Stasiołek Kacper

-Wojtalczyk Michał

-Zaborowski Piotr

VII miejsce

10.    

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - dziewcząt

- Frankiewicz Dominika

- Dziubałtowska Kamila

- Dziubałtowska Maja

- Adamus Aleksandra

- Wasilewska Aneta

- Grochulska Sandra

- Staniszewska Julia

- Lubicka Jowita

- Drochlińska Helena

- Koprek Natalia

 

I miejsce

11.    

Półfinał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - dziewcząt

Frankiewicz Dominika

- Dziubałtowska Kamila

- Dziubałtowska Maja

- Adamus Aleksandra

- Wasilewska Aneta

- Grochulska Sandra

- Staniszewska Julia

- Lubicka Jowita

- Drochlińska Helena

- Koprek Natalia

I miejsce

12.    

Finał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - dziewcząt

- Frankiewicz Dominika

- Dziubałtowska Kamila

- Dziubałtowska Maja

- Adamus Aleksandra

- Wasilewska Aneta

- Grochulska Sandra

- Staniszewska Julia

- Lubicka Jowita

- Drochlińska Helena

- Koprek Natalia

Iii miejsce

13.    

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - chłopców

- Błoński Jakub

- Czapliński Konrad

- Dębowski Wiktor

- Goździk Michał

- Iskierka Jakub

- Jaworski Marcel

- Mizielski Mateusz

- Młodzik Przemysław

- Mordaka Patryk

- Ostrowski Krzysztof

- Polus Krystian

- Smejda Adam

- Sobczyk Filip

- Wojtalczyk Michał

I miejsce

14.    

Półfinał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - chłopców

- Błoński Jakub

- Czapliński Konrad

- Dębowski Wiktor

- Goździk Michał

- Iskierka Jakub

- Jaworski Marcel

- Mizielski Mateusz

- Młodzik Przemysław

- Mordaka Patryk

- Ostrowski Krzysztof

- Polus Krystian

- Smejda Adam

- Sobczyk Filip

- Wojtalczyk Michał

I miejsce

15.    

Finał Wojewódzki  Szkół Ponadgimnazjalnych w  Piłce ręcznej - chłopców

- Błoński Jakub

- Czapliński Konrad

- Dębowski Wiktor

- Goździk Michał

- Iskierka Jakub

- Jaworski Marcel

- Mizielski Mateusz

- Młodzik Przemysław

- Mordaka Patryk

- Ostrowski Krzysztof

- Polus Krystian

- Smejda Adam

- Sobczyk Filip

- Wojtalczyk Michał

II miejsce

16.    

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Tenisie Stołowym – dziewcząt

- Madej Wioletta

- Kopacz Marcelina

- Pisarska Agata

II miejsce

17.    

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w  Tenisie stołowym – chłopców

- Mizielski Mateusz

- Kowalski Jakub

- Perek Dawid

IV miejsce

 

Realizowane projekty:

  1. Lekcje z ZUS-em
  2. Obóz szkoleniowy EUROWEEK – szkoła liderów
  3. Czytaj .pl
  4. Twin School – Izrael
  5. Okaż serce – wesprzyj zwierzaki - kl 2 d

 

OLIMPIADY I KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

II semestr

Lp.

OLIMPIADA/ KONKURS

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

MIEJSCE

1.       

Ogólnopolski Konkurs  Chemiczny „ALCHEMIK”

10

Wyróżnienie-

S. Piątkowski

W. Madej

C. Milczarek

M. Bajerska

A. Szadkowska

2.       

Międzypowiatowy Konkurs Chemiczny „Nie zobojętniaj się na chemię”

22

Finalistki:

A. Ciesielska

M. Szustakowska

A. Byster

3.       

Konkurs Chemiczny im. I. Łukaszewicza w Płocku

18

Finalistka A. Ciesielska

 

4.       

Ogólnopolski Konkurs „ Z Energetyką w Przyszłość” –praca indywidualna- plakat

2

Wyróżnienie K. Wojciechowska

5.       

Ogólnopolski Konkurs „Matematyczne preteksty”

43

II miejsce w Polsce – F. Strzępek – kat. Kl. III

III miejsce w Polsce –W. Papuga kat. Kl. I

6.       

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA

6

 

7.       

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR

8

 

8.       

Ogólnopolski Konkurs „O literacki Laur Arbuza”

7

II m. – proza N. Maciejczyk

Wyróżnienie- proza- Z. Dziubek

9.       

 Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

13

Wyróżnienie:

K. Susło,A. Ruszczyszyn,                        G. Szczepańska, J. Rokita

10.    

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

1

W. Rżanek – zakwalifikowany do II etapu

11.    

Ogólnopolski Konkurs Widzy Biblijnej

1

J. Stefańczyk – finalistka X m.

12.    

Konkurs plastyczny na plakat „ Marsz Rodziny”

2

Nagroda organizatora

13.    

„Drogi do Niepodległości w 100-lecie odzyskania Niepodległości

5

 

14.    

Konkurs  Zarządu Głównego Ligii Morskiej i Rzecznej  na najlepsze Koło LMiRz w Polsce

14

I miejsce

M. Szwajkowski

E. Fijałkowsjka

M. Motyl

K. Pazurek

M. Korzeniowska

A. Gierach

J. Szwajkowski

P. Przybysz

15.    

Regionalny Konkurs o Rotmistrzu Pileckim

9

 

16.    

Debata Oksfordzka WJPN

3

 

17.    

XXXIII Olimpiada Wiedzy  Ekologicznej

16

c. Milczarek – udział w etapie okręgowym

18.    

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

2

Wyróżnienie- K. Dziubałtowska

N. Koprek

19.    

Ogólnopolski Konkurs E-SPORT

6

III miejsce w etapie regionalnym

20.    

Olimpiada Filozoficzna

1

 

21.    

Konkurs Języka Angielskiego JERSZ

23

 

22.    

Konkurs Programistyczny HackHeroes

1

 

23.    

Konkurs Programistyczny Baltie 2018

2

 

24.    

Matematyka Moja Pasja

32

 

25.    

Matematyka w obiektywie

3

 

26.    

Konkurs Matematyczny JERSZ

8

IV miejsce w województwie  W. Goworek

V miejsce w województwie            M. Pieczyński

27.    

Ogólnopolski Konkurs GEO PLANETA

2

wyróżnienie

28.    

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”

2

I i II miejsce w rejonie

29.    

Akademia Przedsiębiorczości

I E i II E

3 osoby w finale

- D. Bonecka

A. Wójciak

K. Jachym

24  do II etapu

30.    

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

3

 

31.    

I Integracyjny Konkurs Piosenki Tomaszowskie lato 2018

2

I miejsce M. Korzeniowska

III miejsce J. Zaczyńska

32.    

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

4

II m. J. Stefańczyk

33.    

Olimpiada Franciszkańska

1

II miejsce – laureat W. Wysmyk

SPORT

1.       

Wicemistrzostwo

 

 

2.       

Mistrzostwa Wojewódzkie w piłce ręcznej chłopców

14

Wicemistrzostwo

3.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt

7

I m

4.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym chłopców

7

II m.

5.       

Półfinał  w pływaniu drużynowym dziewcząt

7

I m.

 

6.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt

12

III m

7.       

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

12

II m.

 

Realizowane projekty:

  1. Miniprzedsiębiorstwo
  2. Noc Biblioteki
  3. Zdolny uczeń świetny student
  4. Lekcje z ZUS-em
  5. Obóz szkoleniowy EUROWEEK – szkoła Liderów
  6. Czytaj PL
  7. Twin school – Izrael
  8. Okaż serce, wesprzyj zwierzaki
  9. Regionalna Edukacja Historyczna I Wychowanie Patriotyczno- Obronne Młodzieży Szkolnej – Projekt Edukacji Patriotyczno-Historycznej z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości
  10. Akademia Przedsiębiorczości SGGW
  11. Tydzień z matematyką i fizyka PŁ
  12. Współpraca z Czechami
  13. Narodowe Czytanie
  14. Współpraca z wyższymi uczelniami Poznań , Warszawa, Łódź
  15. Udział w projekcie edukacyjnym – „Nie rozróżniam, nie odróżniam, toleruję „
  16. Targi edukacyjne
  17. Targi akademickie
  18. Salon maturzystów
  19. Festiwal Nauki
  20. Oferta edukacyjna szkół wyższych