Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

FINAŁ POWIATOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W dniu2 czerwca 2021 r.  w I Liceum odbyło się podsumowanie15 edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez  naszą szkołę pod patronatem Starosty Mariusza Węgrzynowskiego.

Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Marek Kubiak – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, któremu oświata jest bliska, ponieważ z wykształcenia jest nauczycielem.

W tym roku pomimo pandemii konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży. Wzięło w nich udział 170 uczniów ze szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego.Celem konkursów było upowszechnienie kształcenia kompetencji kluczowych wśród młodych ludzi, zachęcanie dowspółzawodnictwa i osobistego rozwoju.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom  i ich nauczycielom gratulujemy, ponieważ poziom wiedzy i umiejętności reprezentowany przez uczniów był bardzo wysoki.

Poniżej przedstawiamy laureatów:

  • Kwiatkowski Oliwier – I miejsce w konkursie języka angielskiego
  • Ślusarczyk Natasza – I miejsce w konkursie języka niemieckiego
  • Chaber Szymon – I miejsce w konkursie matematycznym
  • Piwowarski Kacper – I miejsce w konkursie matematycznym

Wasicki Paweł – I miejsce w konkursie matematycznym