Dzień Eksperymentów i Nauki
W poniedziałek, 22 czerwca przedstawiciele zespołów badawczych wszystkich klas prezentowali na forum szkoły efekty przeprowadzonych badań i eksperymentów. Tematyka projektów była bardzo zróżnicowania, co zagwarantowało ciekawy przebieg konkursu. Uczniowie przygotowali zwięzłe, multimedialne prezentacje, w których zawarli pytanie badawcze, hipotezę, opis eksperymentu, wyniki oraz wnioski końcowe. Komentarze były bardzo profesjonalne i nosiły znamiona pracy naukowej. Wszystkim gratulujemy pomysłów i dziękujemy za podjęcie wyzwania. Wszystkie wystąpienia były znakomite, dlatego jury w składzie: pani Jolanta Kielska, pani Beata Burzyńska i pani Lidia Poborska-Wiśniewska miały trudny wybór. 1. miejsce zajęła klasa 2d, 2. miejsce klasa 3b i 3. miejsce klasa 1d. Wyróżnienie zdobyła klasa 1e i 3e. GRATULUJEMY!

