Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1.Administratorem danych jest I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Maz. Tel. 44 7245234, mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w I LO możliwy jest pod numerem telefonu 44 7244975 lub adresem email: inspektor@1lo-tomaszow.com.pl
3.Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
4.Dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5.Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
6.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10.Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
zapoznałem/zapoznałam się

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 12 stycznia 2020 roku po raz 28 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Tomaszowie jak każdego roku szeregi Sztabu zasiliło 15 wolontariuszy z naszej szkoły, pod opieką Pani Doroty Chruścielewskiej-Chojnackiej. Młodzież aktywnie zbierała środki na szczytny cel, którym w tym roku jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Naszymi wolontariuszami byli: Anita Kępa, Adam Pierzchała, Jakub Warczyk, Karolina Szewczyk, Kinga Sołdon, Jessica Iskierka, Marcel Sobczyk, Szymon Lubicki, Oliwia Kwapisz, Patryk Pawełkiewicz, Wojciech Plich, Łucja Wuls, Patrycja Kuta, Dominik Staroński i Weronika Kolęda. Towarzyszył im kucyk Claus ze Stajni Jasień, oraz pies Ares, należący do jednego z wolontariuszy. Liczni uczniowie I LO wspierali wolontariuszy podczas zbiórki ulicznej. Całej ekipie udało się zgromadzić ogromną kwotę 10 573,62zł. W tym roku nasze miasto zebrało rekordową sumę 256 345zł, czyli ponad 55 tys. zł. więcej niż w roku ubiegłym. Liczymy, że podczas następnego finału WOŚP-u wspólnymi siłami zbierzemy jeszcze więcej oraz że będzie wspierany przez jeszcze większą liczbę wolontariuszy. 

Gratulacje i podziękowania dla wolontariuszy i ofiarodawców!