Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1.Administratorem danych jest I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Maz. Tel. 44 7245234, mail: 1lo@1lo-tomaszow.com.pl
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w I LO możliwy jest pod numerem telefonu 44 7244975 lub adresem email: inspektor@1lo-tomaszow.com.pl
3.Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu należytego udostępniania strony internetowej oraz prawnie uzasadnionemu obowiązkowi wywiązania się z art.5 ust.2 RODO,
4.Dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5.Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
6.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10.Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
zapoznałem/zapoznałam się

Konsultacje z rodziacami

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

w I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego

w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.

 

Nazwisko   i Imię

 

Dzień   tygodnia

 

Godziny

1.

Ambrozik Jolanta

czwartek

12:30 – 13:15

2.

Bernat Renata

poniedziałek

11:25 – 12:10

3.

Borowczyk – Józwik Monika

poniedziałek

8:40 – 9:25

4.

Brzeska Kinga

czwartek

11:25 – 12:10

5.

Burzyńska Beata

piątek

11:25 – 12:10

6.

Chruścielewska-Chojnacka Dorota

wtorek

10:30 – 11:15

7.

Ciszewski Rajmund

czwartek

10:30 – 11:15

8.

Darczyńska Małgorzata

czwartek

9:35 – 10:20

9.

Gajda Marek

poniedziałek

10:30 – 12:10

10.

Gielec Alicja

środa

15:15 – 16:00

11.

Grabolus Marek

wtorek

10:30 – 11:15

12.

Janicka Jolanta

środa

12:55 – 13:35

13.

Kapruziak Aldona

czwartek

13:35 – 14:20

14.

Kielska Jolanta

poniedziałek

14:00 – 14:45

15.
Kowalska Anna

poniedziałek

15:20 – 16:05

16.

Kram Janusz

poniedziałek

15:00 – 15:45

17.

Krawczyk Paulina

środa

14:00 – 15:00

18.

Kwiatek Małgorzata

wtorek

7:45 – 8:30

19.

Laczek Anna

poniedziałek

9:35 – 10:20

20.

Laudy Monika

środa

9:35 – 10:20

21.

Link Mariusz

czwartek

12:30 – 13:15

22.

Małagocki Wojciech

środa

11:30 –12:15

23.
Małek Julita

poniedziałek

7:00 – 7:45

24.
Mijas Milena

piątek

10:30 – 11:15

25.

Ogórek Anna

poniedziałek

11:25 –12:10

26.

Pietrzyk Anna

piątek

13:35 – 14:20

27.
Podskok Anna

środa

10:30 – 11:15

28.

Sejdak Dariusz

wtorek

9:20 – 10:20

29.

Spryszyńska Anna

piątek

9:35 – 10:20

30.

Szadkowska Małgorzata

wtorek

9:35 – 10:20

31.

Szturnoga Kinga

piątek

8:40 – 9:25

32.

Szymańska Marta

wtorek

9:35 – 10:20

33.

Wilmańska Sylwia

poniedziałek

14:30 – 15:15

34.

Winogrodzki Donat

wtorek

9:35 – 10:20

35.
Włosek Krzysztof

czwartek

10:30 – 11:15

36.

Wróblewska Dorota

piątek

12:30 – 13:15

37.

Zdziechowski Mieszko

wtorek

10:30 – 11:15

38.

Zielonka Bożena

wtorek

11:30 – 12:00

39.

Ziółkowski Marek

czwartek

14:30 – 15:15